Інформація про компанію

“Карпати Оргсервіс” (ТОВ) – event-агенція в Карпатах, яка пропонує клієнтам надійність та високу якість обслуговування.

Ми спеціалізуємось на корпоративному відпочинку та святах, та на професійних подіях, таких як семінари, тренінги та конференції.

Працюємо виключно з корпоративними клієнтами та групами від 8 осіб. Також регулярно співпрацюємо з event-агенціями з інших міст, які організовують події в нашій місцевості. Втілюємо проекти якісно, відповідаємо швидко, розмовляємо іноземними мовами. Запрошуємо вас до співпраці!

Наша місія та цінності

Місія ТзОВ “Карпати Оргсервіс” – допомагати клієнтам організовувати події, які досягають результату та запам’ятовуються на все життя.

Наші корпоративні цінності:

  • Чесність. Ми кажемо все так, як воно є, без прикрас та прихованих намірів
  • ТочністьМи чітко дотримуємось домовленостей, виконуємо наші зобов’язання аккуратно та вчасно, і очікуємо цього від наших шановних клієнтів.
  • Тривалі відносини. Ми сприймаємо наш бізнес як довготривалі відносини, тому хочемо, або кожен клієнт став постійним клієнтом. Часто так стається, що наші клієнти стають нашими особистими друзями.

Переваги роботи з нами

Чому Вам варто обрати саме ТзОВ «Карпати Оргсервіс» як підрядника для організації вашої конференції, тренінгу чи корпоративного відпочинку? Тому що наш колектив має великий досвід, позитивну репутацію, а також низку природних переваг, які навряд чи запропонують вам інші фірми, що не базуються в Карпатах і не спеціалізуються на корпоративному туризмі.

  1. Ми живемо і працюємо в Карпатах, а отже – найкраще знаємо наш край,його особливості, цікавинки, клімат, соціальне середовище та інфраструктуру.
  2. Ми маємо найкращу мережу перевірених постачальників послуг– готелів, конференц-залів, транспортних компаній, гідів та інструкторів. Ми знаємо переваги і недоліки кожного з них, аби ви були на 100% впевнені у тому, що ваш колектив та гості отримають максимально якісну послугу. Ми підіберемо саме те співвідношення «ціна-якість», яке зробить вас щасливими.
  3. Ми маємо тверді морально-етичні принципи,з якими ми підходимо до справи та до кожного замовлення. Ці принципи важать для нас більше, ніж максимізація прибутку.

Зв’язок

Маєте запитання стосовно наших послуг чи нашого регіону? 

Просимо звертатися до нас будь-якими способом, що перелічені на сторінці “Контакти”.

Маєте чітке уявлення про вашу подію в Карпатах? 

Надішліть запит на прорахунок ціни через спеціальну онлайн-форму. Це безкоштовно і ні до чого не зобов’язує.

Наша компанія базується в Карпатах, у місті Яремче – в годині їзди від Івано-Франківська у південному напрямку. Яремче є частиною етнографічного регіону Гуцульщина, відомого на весь світ своєю самобутньою культурою, яка збереглася до наших днів.

Яремчанський край є однією з найвідоміших туристичних дестинацій України. Окрім мальовничих лісистих гір і широких річкових долин, людей до нас приваблюють об’єкти, відомі кожному школяру – найвища гора України – Говерла та гірськолижний центр Буковель.

Завдяки своєму статусу туристичного центру Карпат, Яремче має розвинену інфраструктуру – десятки готелів різного розміру і цінових категорій, конференц-зали від 20 до 500 місць, найкращі у Карпатах традиційні та європейські ресторани, великий парк автобусів та підготовлений персонал.

Також у нас є унікальні пропозиції, які дозволять успішно сполучити офіційну чи професійну подію із незабутнім, яскравим відпочинком – підкорення гірських вершин, сплави гірськими річками, велосипедні екскурсії, мандрівки на джипах та квадроциклах та інші види активного відпочинку.

Ми щиро запрошуємо вас провести вашу конференцію, семінар, зустріч ради директорів, святкування корпоративного ювілею саме у нас в Яремче, та у сусідніх містечках і селах – Ворохта, Татарів, Яблуниця, чи на гірськолижному курорті “Буковель”. Також ми будемо надійними партнерами в організації заохочувального туру для ваших цінних співробітників, або ж відпочинку для команди ваших топ-менеджерів.

Запрошуємо обрати «Карпати Оргсервіс» як перевіреного місцевого організатора з величезним досвідом і бездоганною репутацією!

Заява на розрахунок ціни

Вкажіть Ваші коментарі, побажання та додаткові дані:

ЩИРО ДЯКУЄМО !
Дякуємо за заповнення заявки на сайті ТзОВ "Карпати Оргсервіс"

×